Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35

Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - Shadow Grey - SP-CTP-NL-35
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 22600
Producent: Helikon
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
299,00 PLN
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Wymiana lub zwrot przez 30 dni
Covert Tactical Pants® to propozycja spodni na co dzień - są dyskretne i nie rzucają się w oczy. Jednocześnie są wyjątkowo funkcjonalne. Wszystkie taktyczne elementy zostały przemyślany sposób poukrywane. Cztery kieszenie zostały wszyte wewnątrz spodni (dwie z przodu, dwie po boku) na magazynki, broń lub cenne przedmioty.

Sześć kieszeni umieszczonych jest na zewnątrz konstrukcji. Jest to całkowicie nowy układ kieszeni wymyślony tak, by przenosić wygodnie przedmioty codziennego użytku. Szerokie szlufki zmieszczą szeroki pas obciążony kaburą. Połączenie odpowiedniego kroju i elastycznego materiału zapewnia pełną swobodę ruchu.

Wszyty w kroku klin (element kroju) zapobiega przecieraniu się spodni i ułatwia swobodne poruszanie się. Spodnie CTP® równie dobrze będą wyglądać ze sportową marynarką czy zwykłą bluzą z kapturem.

Cechy:
- Elastyczny pas z zapięciem Velcro ułatwia dodatkową regulację
- Rozciągliwy w 4 kierunkach materiał, umożliwiający pełną mobilność i dopasowanie
- Klin w kroku
- Sześć kieszeni biodrowych (dwie przód/dwie bok/dwie tył)
- Wzmocnienie kieszeni przednich pod klips od noża/latarki
- Cztery wewnętrzne kieszenie na cenne przedmioty, magazynki itp.
- Wewnętrzne kieszenie boczne mogą zostać wykorzystane jako improwizowana kabura dla mniejszych modeli pistoletów
- Szerokie szlufki na pas do 50 mm
- Rozporek YKK®

Dane techniczne:
- materiał: 93% Nylon, 7% Spandex
- waga: 470 g
- kolor: szary Shadow Grey

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Rozmiar1/2 talii (cm)Długość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)1/2 obwodu w biodrach (cm)1/2 szerokości nogawki (cm)
S42107814920,4
M45107,5815221
L48108815521,6
XL51108,5815822,2
XXL54109816122,8
3XL57109,5816423,4
4XL60110816724
S Long4211286 4920,4
M Long45112,586 5221
L Long4811386 5521,6
XL Long51113,586 5822,2
XXL Long5411486 6122,8
XXXL Long57114,586 6423,4
XXXXL Long6011586 6724
S Extra Long42117914920,4
M Extra Long45117,5915221
L Extra Long48118915521,6
XL Extra Long51118,5915822,2
XXL Extra Long54119916122,8
XXXL Extra Long57119,5916423,4
XXXXL Extra Long60120916724
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel