Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02

Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Helikon - Spodnie taktyczne Urban Tactical Flex Pants® - Olive Green - SP-UTF-NR-02
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 22277
Producent: Helikon
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
339,00 PLN
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Raty PayU Oblicz Raty PayU
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Urban Tactical Flex Pants® wykonane zostały z nieelastycznego materiału NyCo w splocie RipStop, będącego jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów odzieżowych.

Zwiększona swoboda ruchu dzięki klinom w kroku z tkaniny VersaStretch®. Zastosowany krój i ułożenie kieszeni sprawia, że spodnie zachowują cywilny wygląd nie zdradzając tożsamości użytkownika.

Elastyczny pas i zapięcie na rzep pozwalają łatwo dopasować spodnie. Duże szlufki pasują do szerokich pasów o maksymalnej szerokości 50 mm.

Odpowiednie rozplanowanie kieszeni pozwala rozmieścić ekwipunek blisko środka ciężkości – wokół bioder i pasa. Krawędzie kieszeni przednich i tylnych są dodatkowo wzmocnione, by wytrzymały intensywne wsuwanie klipsów od noży, czy latarek. Dwie kieszonki na przodzie ud zapinane na rzep doskonale nadają się do przenoszenia smartfona ale są na tyle duże, że można umieścić w nich nawet magazynek AR/AK. Boczne kieszenie udowe zapinane na suwak na pierwszy rzut oka są płaskie, ale ich konstrukcja sprawia, że bez najmniejszego problemu można w nich przenosić całkiem spore przedmioty takie jak portfel.

Dzięki wewnętrznym kieszonkom na kolanach można w nich umieścić niskoprofilowe wkładki ochronne.

Cechy:

  • elastyczny pas z zapięciem na rzep dla dodatkowej regulacji
  • szerokie szlufki na pasek o szerokości do 50 mm
  • dwie pętle na karabinki lub D-Ringi przy pasie z przodu spodni
  • klasyczny ‘dżinsowy’ karczek w tylnej części ogranicza „zjeżdżanie” spodni
  • dwie kieszenie klasyczne z wzmocnionymi krawędziami na klipsy noży lub latarek
  • szerokie tylne kieszenie, dostosowane do wrzucania pustych magazynków
  • dwie wąskie kieszenie wkomponowane w kieszenie tylne, na magazynki lub pałkę teleskopową
  • dwie kieszenie udowe zapinane zamkiem YKK® (odwrotnym), mogące służyć do przenoszenia dokumentów i drobnych przedmiotów osobistych
  • dwie przednie kieszenie z klapkami velcro, dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK
  • profilowana tylna część nogawki – dzielona i łączona zaszewką pod kolanem
  • wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze (Low Profile Protective Pads)
  • kanały w dolnych krawędziach nogawek na taśmę lub linkę ściągającą
  • elastyczne kliny wykonane z tkaniny VersaStretch® w kroku oraz na karczku
  • rozporek zamkowy YKK®

Dane techniczne
Kod produktu: SP-UTF-NR
Nazwa: Urban Tactical Flex Pants®
Materiał: NyCo Ripstop + VersaStretch®
Skład: 50% bawełna, 50% nylon
Waga: 624 g
Kolor: zielony (Olive Green)

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód w pasie lużno (cm)Obwód w pasie rozciągnięty (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
S Short788676.2102,5
M Short839176.2103
L Short889676.2103,5
XL Short9310176.2104
XXL Short9810676.2104,5
XXXL Short10311176.2105
XXXXL Short10811676.2105,5
S788681108
M839181109
L889681109
XL9310181110
XXL9810681110
3XL10311181111
4XL10811681114,5
S Long788686114
M Long839186114
L Long889686115
XL Long9310186115
XXL Long9810686116
XXXL Long10311186116
XXXXL Long10811686117
S Extra Long788691119
M Extra Long839191120
L Extra Long889691120
XL Extra Long9310191121
XXL Extra Long9810691121
XXXL Extra Long10311191122
XXXXL Extra Long10811691122
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel