Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL

Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants Denim Mid - Denim Blue - SP-UTL
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 18701
Producent: Helikon
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
279,00 PLN
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Wymiana lub zwrot przez 30 dni
Spodnie UTP® to podstawowy element serii Urban Tactical Line®. Zastosowany krój i ułożenie kieszeni sprawiają, że spodnie UTP® zachowują cywilny wygląd, nie zdradzając tożsamości użytkownika.

Konstrukcja UTP® umożliwia przenoszenie istotnego oporządzenia oraz współpracuje z anatomią ruchu człowieka. Zestaw kieszeni pozwala na ułożenie ekwipunku blisko środka ciężkości – wokół bioder i pasa użytkownika. Zastosowany, elastyczny materiał umożliwia swobodne poruszania się w warunkach taktycznych.

Ta wersja spodni wykonana została z cieńszej wersji naszej tkaniny jeansowej. Sam materiał gwarantuje nie tylko niskoprofilowy charakter, ale także jest zdecydowanie lżejszy od naszej podstawowej wersji, przez co sprawdzi się także w ciepłe, letnie dni.

Funkcje:
- Dwie klasyczne przednie kieszenie ze wzmocnieniami na krawędziach
- Szerokie tylne kieszenie
- Dwie kieszenie udowe zapinane zamkiem
- Dwie przednie kieszenie z klapkami na rzep mieszczące przedmioty wielkości magazynka AR15
- Elastyczny pas z zapięciem na rzep
- Szerokie szlufki na pasek o szerokości do 50 mm
- Dwie pętle na karabinki lub D-Ringi
- Klasyczny ‘jeansowy’ karczek w tylnej części
- Profilowane nogawki
- Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze (Low Profile Protection Pads®)
- Rozporek zapinany na zamek
- Zamki YKK®

SKU: SP-UTL-DD
Waga [g]: 1140
Krój: Artykułowany, anatomiczny krój
Materiał: 76% Bawelna, 22% Poliester, 2% Elastan
Gramatura [g/m2]: 320
EUROPEAN PATENT No: 001832254-0001
US PATENT No: D696,487 S

Pas nie wchodzi w skład zestawu.

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód w pasie lużno (cm)Obwód w pasie rozciągnięty (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
S788681108
M839181109
L889681109
XL9310181110
XXL9810681110
3XL10311181111
4XL10811681114,5
S Long788686114
M Long839186114
L Long889686115
XL Long9310186115
XXL Long9810686116
XXXL Long10311186116
XXXXL Long10811686117
S Extra Long788691119
M Extra Long839191120
L Extra Long889691120
XL Extra Long9310191121
XXL Extra Long9810691121
XXXL Extra Long10311191122
XXXXL Extra Long10811691122
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel