Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants - Navy Blue - SP-UTL-CO-37

Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants - Navy Blue - SP-UTL-CO-37
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants - Navy Blue - SP-UTL-CO-37
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants - Navy Blue - SP-UTL-CO-37
Helikon - Spodnie Urban Tactical Pants - Navy Blue - SP-UTL-CO-37
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 202
Producent: Helikon
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
159,00 PLN
/ szt.
Wymiana lub zwrot przez 30 dni
Spodnie taktyczne Urban Tactical Pants z serii Urban Tactical Line wyprodukowane przez firmę Helikon w kolorze granatowym.

Wykonane zostały z bardzo dobrej jakości bawełny z domieszką elastycznego spandexu, dzięki czemu są bardzo rozciągliwe i nie krępują ruchów w żadnej płaszczyźnie. Dzięki wielu kieszeniom i przegródkom oraz wygodnemu krojowi spodnie te plasują się pomiędzy spodniami stricte cywilnymi a bojowymi typu ACU, BDU itp. Przeznaczone są dla służb mundurowych i agencji ochrony, zarazem doskonale nadają się do trekkingów i podróży, wspinaczki oraz codziennego noszenia.

Wzorowane są na najpopularniejszych modelach spodni taktycznych na świecie, oferując zarazem wiele nowatorskich rozwiązań. Wśród zalet tych spodni wymienić można:
- Dwie kieszenie na biodrach ze wzmocnieniami krawędzi na klips od noża, multitoola, itp.
- Cztery kieszenie na udach: dwie szerokie, ukośne, zamykane zamkiem oraz dwie wąskie zamykane patką z rzepem.
- Cztery kieszenie z tyłu, dwie ukośne zamykane patką z rzepem, wewnątrz nich dwie wąskie kieszenie na latarkę lub nóż.
- Dwie kieszonki wewnątrz spodni na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.
- Na wysokości kolan znajduje się podwójna warstwa materiału, a wewnątrz nogawek kieszenie na wkładki chroniące.
- Wszystkie zamki w spodniach wykonane przez renomowanego japońskiego producenta YKK.
- Spodnie nie posiadają guzika w pasie, zapinane są rzepem Velcro, dzięki któremu można także regulować jego obwód.
- Siedem szlufek o szerokości 60mm, dwie przednie posiadają pętle na klucze, karabinek, itp.

Materiał: 97% bawełna, 3% spandex
Kolor: granatowy

UWAGA: Spodnie sprzedawane są bez widocznego na zdjęciu paska oraz noża.

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód w pasie lużno (cm)Obwód w pasie rozciągnięty (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
S788681108
M839181109
L889681109
XL9310181110
XXL9810681110
3XL10311181111
4XL10811681114,5
S Long788686114
M Long839186114
L Long889686115
XL Long9310186115
XXL Long9810686116
XXXL Long10311186116
XXXXL Long10811686117
S Extra Long788691119
M Extra Long839191120
L Extra Long889691120
XL Extra Long9310191121
XXL Extra Long9810691121
XXXL Extra Long10311191122
XXXXL Extra Long10811691122
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel