Helikon - Spodnie wojskowe CPU - PenCott SandStorm - SP-CPU-NR-43

  • Helikon - Spodnie wojskowe CPU - PenCott SandStorm - SP-CPU-NR-43
  • Helikon - Spodnie wojskowe CPU - PenCott SandStorm - SP-CPU-NR-43
  • Helikon - Spodnie wojskowe CPU - PenCott SandStorm - SP-CPU-NR-43
  • Helikon - Spodnie wojskowe CPU - PenCott SandStorm - SP-CPU-NR-43
  • Helikon - Spodnie wojskowe CPU - PenCott SandStorm - SP-CPU-NR-43
Producent: Helikon
Kod produktu: SP-CPU-NR-43
249,00 PLN
/ szt.

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 30 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
30 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Darmowy zwrot
Przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta, darmowa przesyłka do sklepu.
Spodnie CPU® (Combat Patrol Uniform®) nawiązują do projektu munduru Polskich Sił Zbrojnych z 2010 roku. Głównym założeniem podczas tworzenia spodni CPU® było zapewnienie wysokiej ergonomii i użyteczności.

Krój odpowiada anatomii człowieka nie ograniczając zakresu ruchu użytkownika. Zestaw pojemnych kieszeni pozwala przenosić istotny sprzęt. Szerokie kieszenie udowe z elastycznym ściągaczem, są dostosowane do używania ich jako torby zrzutowej na puste magazynki.

Nieduże kieszenie na przodzie służą do przechowywania latarki, składanego noża lub zapasowego magazynka. Kieszenie na wysokości łydek mieszczą opatrunek osobisty lub magazynek AR, po które łatwo sięgnąć siedząc w pojeździe. Spodnie CPU® oferowane są w szerokiej gamie kolorów i kamuflaży.

Cechy produktu:
- dziesięć kieszeni
- regulowana talia
- wzmocnienia na kolanach i pośladkach
- kieszenie na ochraniacze na kolana
- ściągacze na dole nogawki
- cztery przednie szlufki posiadają dodatkowe pętle pozwalające przymocować d-ring lub linkę
- szerokość szlufek: 6 cm
- zapinane na guziki.

Dane techniczne:
Kod producenta: SP-CPU-NR
Materiał: 50% Bawełna, 50% Nylon
Gramatura: 220 g/m2
Waga: 796 g
Kolor: PenCott SandStorm

Parametry techniczne:
googleExport:
true
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
RozmiarObwód w pasie (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
XS7279108
S8079108
M8879109
L9679110
XL10479111
XXL11279112
3XL11679113
XS Long 7282112
S Long8084113
M Long8884114
L Long9684115
XL Long10484116
XXL Long11284117
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel