Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamizelki taktyczne Plate Carrier

( ilość produktów: 14 )

Kamizelka taktyczna zintegrowana to wykonany z solidnych materiałów takich jak Cordura, nylon lub poliester element wyposażenia taktycznego funkcjonariuszy służb mundurowych, strzelców sportowych oraz miłośników ASG. Jej konstrukcja umożliwia dopasowanie do potrzeb użytkownika, a integracja z systemem montażu MOLLE pozwala na dodanie dodatkowych kieszeni taktycznych lub ładownic. Dobra kamizelka taktyczna Plate Carrier jest lekka, wygodna i funkcjonalna a przede wszystkim bezpieczna, gdyż posiada specjalne sloty mieszczące płyty balistyczne.

Kamizelka zintegrowana Plate Carrier

Kamizelki zintegrowane Plate Carrier to nie tylko elementy wyposażenia taktycznego, ale również prawdziwe arcydzieło projektowe, dostosowane pod względem funkcjonalności i komfortu noszenia nawet do najbardziej wymagających użytkowników. Z założenia stanowią element wyposażenia funkcjonariuszy służb mundurowych, policji lub wojska, jak również są obiektem pożądania strzelców sportowych lub entuzjastów rozgrywek ASG. Kamizelki Plate Carrier to gwarancja bezkompromisowego bezpieczeństwa użytkownika. Wyposażone są w specjalne kieszenie mieszczące płyty balistyczne i zaprojektowane z myślą o ochronie przed odłamkami i pociskami stanowią solidną barierę chroniącą zdrowie i życie użytkownika. Wygodny system nośny zapewniający równomierne rozłożenie ciężaru i komfort noszenia oraz solidne materiały użyte do ich produkcji takie jak Cordura, nylon lub poliester to dodatkowe atuty kamizelki taktycznej Plate Carrier. Warto również wspomnieć o funkcjonalnych dodatkach, w które mogą być wyposażone np. w system szybkiego wypięcia Quick Release QR, umożliwiający momentalne oswobodzenie się z kamizelki. Przydatny głównie podczas niechcianego zanurzenia w wodzie zapobiega przed utonięciem pod wpływem ciężaru namokniętego ekwipunku. Dzięki zastosowaniu systemu montażowego w standardzie MOLLE kamizelka oferuje wręcz nieograniczone możliwości personalizacji i rozszerzania przestrzeni ładunkowej poprzez instalację dodatkowych akcesoriów takich jak: ładownice na magazynki, kieszenie medyczne lub inne przydatne drobiazgi np. narzędzia multitool.

Co to jest Plate Carrier

Jest to specjalny rodzaj kamizelki taktycznej zaprojektowanej do ochrony użytkownika i rozszerzenia przestrzeni ładunkowej. Pozwala na noszenie płyt balistycznych, które stanowią ochronę zdrowia i życia użytkownika. Kamizelki tego typu są powszechnie używane przez siły zbrojne, jednostki policyjne, a także strzelców sportowych i entuzjastów rozgrywek airsoftowych.

Jaki Plate Carrier wybrać?

Najlepiej wybrać kamizelkę odpowiadającym naszym oczekiwaniom. W odpowiednim rozmiarze i taką, w której się dobrze czujemy i która nie krępuje naszych ruchów. Warto zwrócić uwagę na sprawdzone jakościowo produkty od uznanych producentów. W zależności od budżetu i przeznaczenia poleca się zainwestować w model z miejscem na balistykę.

Kamizelki Plate Carrier w sklepie milout.pl?

W asortymencie sklepu outdoor Milout.pl znajdziesz kamizelki taktyczne Plate Carrier od renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdują się wygodne i lekkie kamizelki w różnych rozmiarach, kolorach i cenach. W zależności od przeznaczenia pomożemy wybrać Ci odpowiednią kamizelkę Plate Carrier. 

pixel