Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kabury udowe

( ilość produktów: 18 )

Kabury udowe, dostępne w naszym asortymencie, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i stabilnym przenoszeniu broni. Dzięki precyzyjnym mechanizmom i wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów takich jak Cordura, poliester lub nylon zapewniają pewne trzymanie broni na udzie, eliminując ryzyko przypadkowego wypadnięcia. Ich uniwersalna konstrukcja z powodzeniem pomieści różne wielkości i modele pistoletów i pozwoli dostosować ich wnętrze np. pod latarkę taktyczną.

Kabura na udo

Kabura na udo, podobnie jak inne rodzaje kabur taktycznych, np. kabury na pas, stanowi specjalistyczny element wyposażenia taktycznego żołnierzy, policjantów czy strzelców sportowych. Wykonane z solidnych i różnorodnych materiałów takich jak wysokiej jakości Cordura, nylon lub poliester, pozwalają wręcz na nieograniczoną możliwość dostosowania ich pod różne modele broni krótkiej. Zarówno pistolety klasy compact jak i full size z powodzeniem mogą być używane z kaburą na udo, bez względu na to czy dysponujesz pistoletem marki CZ, Glock, Heckler & Koch czy Canik. Producenci zadbali także o szeroką możliwość dostosowania kabur do różnych strzelców, zarówno pod względem ich wysokości jak i gabarytów. Szereg taśm z klamrami typu fastex lub panelami velcro pozwala na szerokie możliwości personalizacji zapewniając maksymalny komfort noszenia nawet przez długie godziny. Kabury udowe, które oferujemy, są zaprojektowane z myślą o błyskawicznym dostępie do broni niezależnie od pozycji strzeleckiej jak i sytuacji. Łatwy montaż do pasa oporządzeniowego oraz możliwość osadzenia na pistolecie latarki taktycznej to dodatkowe atuty uniwersalnych kabur udowych. Zaawansowane mechanizmy retencyjne, zatrzaski czy systemy bezpieczeństwa gwarantują, że w każdym momencie będziesz gotów do szybkiej reakcji.

Kabury na udowe w sklepie milout.pl

W asortymencie sklepu outdoor Milout.pl znajdziesz kabury udowe od sprawdzonych producentów takich jak Condor, Mil-TecIWO-HEST i wiele innych. Fachowcy z naszego sklepu chętnie doradzą Ci w wyborze optymalnej dla Twoich potrzeb kabury taktycznej.

pixel