Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Panele udowe

( ilość produktów: 12 )

Panele udowe pozwalają na montaż kabury do broni lub dodatkowych kieszeni taktycznych. Umożliwiają rozszerzenie przestrzeni załadunkowej, kiedy z różnych względów brakuje miejsca na kieszenie taktyczne w obrębie pasa z oporządzeniem lub kamizelki taktycznej. Stanowią wyposażenie ratowników medycznych lub operatorów jednostek specjalnych. Wykonane z solidnych materiałów takich jak Cordura lub poliester i wyposażone w intuicyjny system montażu MOLLE pozwalają na indywidualną personalizację przestrzeni roboczej.

Panel udowy

Panel udowy umożliwia przenoszenie różnorodnego wyposażenia taktycznego, takiego jak kabury, ładownice, kieszenie taktyczne czy inne akcesoria i pozwala na dostosowanie jego przestrzeni do indywidualnych preferencji użytkownika. W zależności od potrzeb i określonego zadania może skorzystać z niego ratownik medyczny instalując np. kieszenie medyczne lub żołnierz zawodowy osadzając na nim kabury modułowe MOLLE do pistoletu lub kieszenie taktyczne. Ich solidna konstrukcja zapewnia nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo podczas intensywnych działań operacyjnych w każdych warunkach. Wykonane z cenionych i odpornych materiałów takich jak Cordura lub poliester, zapewniają wygodę użytkowania i możliwość dostosowania do użytkownika. Panele velcro i wytrzymałe klamry umożliwiają szybką integrację z pasem taktycznym, gwarantując komfort i stabilizację podczas noszenia. Panele udowe dostarczają możliwość rozszerzenia przestrzeni załadunkowej, kiedy ta przewidziana w obszarze pasa taktycznych lub kamizelki typu plate carrier jest niewystarczająca. Ich uniwersalna konstrukcja sprawia, że są pożądanym akcesorium również w ASG. To właśnie miłośnicy gier airsoftowych często wybierają tego typu oporządzenie taktyczne i cenią je za wysoką jakość wykonania i funkcjonalność. 

Panele udowe w sklepie milout.pl

Jeżeli poszukujesz sprawdzonych rozwiązań i potrzebujesz rozszerzyć swoją przestrzeń załadunkową sklep outdoor milout.pl wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne panele udowe cenionych firm, takich jak CondorDirect Action czy Mil-Tec. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

pixel