Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kabury z szelkami

( ilość produktów: 8 )

Kabury operacyjne z szelkami to rozwiązanie dla osób chcących w niepostrzeżony sposób przenosić broń pod ubraniem i z różnych przyczyn nie chcą jej transportować w okolic paska. Kabury z szelkami to sprawdzony i bezpieczny sposób dyskretnego przenoszenia pistoletu. Wykorzystując zaawansowane technologie i solidne materiały takie jak Cordura, poliester, skóra lub nylon oferują nie tylko solidne trzymanie broni, ale także doskonałe dopasowanie do sylwetki użytkownika.

Szelki operacyjne z kaburą 

Szelki operacyjne z kaburą to element wyposażenia taktycznego funkcjonariuszy działających w ukryciu. Kiedy pasy taktyczne wraz z kaburą na pas z różnych względów, nie znajdą zastosowania, ciekawą alternatywą do skrytego przenoszenia pistoletu lub rewolweru pod ubraniem są właśnie szelki z kaburą. Zapewniają swobodę ruchów, nie odznaczają się pod ubraniem i zapewniają szybki dostęp do broni. Dzięki elastycznym szelkom i precyzyjnym systemom regulacji kabury te gwarantują ergonomiczne noszenie broni, eliminując dyskomfort związany z długotrwałym użytkowaniem. Ich konstrukcja umożliwia równomierne rozłożenie ciężaru, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem nawet podczas intensywnych działań operacyjnych. Kabura szelki wykonana z takich materiałów jak Cordura, poliester, skóra czy nylon, zapewnia wygodę noszenia nawet z większymi modelami pistoletów. Nie bez znaczenia jest także łatwość obsługi i możliwość dostosowania do różnych rodzajów broni, co czyni je wszechstronnym narzędziem dla każdego, kto oczekuje najwyższej jakości i funkcjonalności w trakcie wykonywania zadań operacyjnych. Kabury operacyjne z szelkami to nie tylko filmowy niezbędnik słynnego agenta - to element wyposażenia taktycznego dla tych, którzy stawiają sobie najwyższe wymagania, a którzy pragną ukryć broń pod marynarką lub smokingiem. Jaka kabura do skrytego noszenia?Taka, w której czujemy się maksymalnie komfortowo, a która nie ogranicza i krępuję ruchów zapewniając szybki i bezpieczny dostęp do broni krótkiej. W zależności od okoliczności warto wybrać kaburę wewnętrzną lub kaburę z szelkami.

Kabury z szelkami z kaburą w sklepie milout.pl

W ofercie sklepu outdoor milout.pl znajdziesz kabury z szelkami takich producentów jak Iwo-Hest, Mil-Tec, Kajman, Condor czy Strike System. Specjaliści z naszego sklepu zawsze służą radą podczas wyboru oporządzenia taktycznego i doradzą jakie szelki operacyjne z kaburą powinieneś wybrać.

pixel