Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Latarki Taktyczne Czołowe LED

( ilość produktów: 385 )

Latarki Taktyczne Czołowe LED

Latarki LED o dużym zasięgu - innych nie mamy

Kiedyś latarka była duża, ciężka, zasilana bateria R20 i świeciła albo nie. Czasy się zmieniły, a dostępne w naszym sklepie mieszczące się w dłoni, nowoczesne latarki LED mają moc reflektorów samochodowych i wbudowany akumulator z zapasem energii na kilka dni świecenia.

Gdzie kupić latarkę?

Latarka czołowa

Jeżeli szukasz latarki do biegania, musisz wybrać czołówkę, czyli lampkę mocowana paskiem na głowie. Zalet takiej latarki jest wiele, wolne ręce, oświetlenie miejsca w które patrzymy, czy wysoko położone źródło światła. Latarkę czołówką można ubrać na czapkę, co zwiększy komfort jej noszenia. Wybierając czołówkę, nie szukaj najmocniejszych modeli, kieruj się raczej w stronę lekkich, wodoodpornych konstrukcji z kilkoma trybami świecenia w tym najważniejszym dla biegacza, rozproszonym, które nie odbija się tak od mgły i kropel deszczu jak skupiona wiązka świetlna.

Profesjonalne Latarki taktyczne

Do profesjonalnych zastosowań w wojsku i służbach mundurowych polecamy wzmocnione oświetlenie taktyczne, w tym akumulatorowe latarki ręczne. Modele te wykonane są z aluminium, mocna dioda LED może generować moc nawet 1000 lumenów i więcej.

pixel