Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ładownice na granaty

( ilość produktów: 41 )

Ładownice na granaty to funkcjonalne i solidne rozwiązanie, które umożliwia wygodne przenoszenie, łatwy dostęp oraz szybkie użycie granatów w różnych sytuacjach. Ładownice na granaty to kluczowy element wyposażenia żołnierzy i policjantów, funkcjonariuszy służb specjalnych, a także miłośników strzelectwa taktycznego i entuzjastów rozgrywek ASG. Nasza oferta obejmuje różne modele ładownic, które są zoptymalizowane pod kątem różnych typów granatów i obejmuje uniwersalne ładownice dedykowane konkretnym rodzajom granatów.

Ładownica na granaty

Wykonane z wytrzymałych i odpornych na rozdarcia i przetarcia materiałów takich jak Cordura lub poliester, ładownice na granaty to uniwersalne kieszenie mogące pomieścić zarówno granaty treningowe, oślepiające, hukowe, odłamkowe, zapalające czy dymne. Stanowią podstawowy element wyposażenia funkcjonariuszy policji czy wojska. Ładownice mają uniwersalną i zamkniętą konstrukcję, zabezpieczoną pętlami z shock-cordu i zamykane klapą na rzep lub klamrę. Podobnie jak reszta oporządzenia taktycznego, kieszenie na granaty są zgodne z systemem montażu w standardzie MOLLE, dzięki czemu z powodzeniem możemy je zainstalować na elementach ekwipunku takich jak kamizelki modułowe lub pasy taktyczne. Ładownica na granaty sprawdzi się również jako kieszeń na inne elementy wyposażenia taktycznego i może pomieścić latarkę taktyczną, multitoola, zatyczki do uszu lub inne przydatne drobiazgi potrzebne podczas wizyty na strzelnicy, lub w trakcie służby.

Ładownice na granaty ASG

Miłośnicy rozgrywek airsoftowych często wybierają ładownice na granaty jako podstawowy element wyposażenia taktycznego. W airsofcie sprawdzą się jako dedykowane kieszenie na granaty ASG zasilane green gasem i wypełnione plastikowymi kulkami. 

Ładownice na granaty w sklepie milout.pl?

sklepie outdoor milout.pl posiadamy ładownice i kieszenie o różnych zastosowaniach i od różnych wiodących producentów. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz ładownice na granaty i wiele innych elementów wyposażenia taktycznego i akcesoriów związanych ze strzelectwem, wojskowością czy outdoorem.

pixel