Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyposażenie survivalowe, SERE, Zestawy przetrwania

( ilość produktów: 1531 )

Wyposażenie survivalowe, SERE, zestawy przetrwania

Sprawdzony sprzęt survivalowy ? na wszelki wypadek.

W naszym sklepie z survivalem utworzyliśmy specjalną kategorię produktów, od których może zależeć twój komfort i możliwość przetrwania w kryzysowych sytuacjach. Przy doborze sprzętu survivalowego do oferty naszego sklepu kierowaliśmy się użytecznością i funkcjonalnością produktu oraz jego bezawaryjnością, bo to często od niej zależy powodzenie misji.

Co to jest survival?

Zestawy survivalowe

W ofercie naszego sklepu survivalowego znajdziesz profesjonalne, przygotowane przez specjalistów gotowe zestawy przetrwaniowe, a także pojedyncze elementy takich zestawów, pozwalające na skompletowanie własnego pudełka, puszki przetrwania, plecaka ucieczkowego, kieszonkowego lub plecakowego zestawu EDC.

Survivalowe filtry do wody

Bez jedzenia można wytrzymać około miesiąca, bez wody zaledwie kilka dni, dlatego tak ważny jest wydajny i bezpieczny przenośny filtr do wody pitnej. Najbardziej zaawansowane modele pozwalają na filtrację, nawet przysłowiowej wody z kałuży i zatrzymują 99,9% zanieczyszczeń, wirusów i bakterii. Nasz sklep survivalowy oferuje filtry butelkowe, z pojemnikiem grawitacyjnym, z pompką a także filtry słomkowe. Znajdziesz u nas także składane pojemniki na wodę, bidony, manierki, bukłaki i termosy, wszystko po to by mieć zapas wody zawsze przy sobie.

Wojskowe racje żywnościowe

Nasz sklep z racjami żywnościowymi oferuje długoterminową żywność w hermetycznych opakowaniach, posiłki liofilizowane, suchary wojskowe, wojskowe racje MRE. Wybierz co lubisz i dołącz zapas żywności do swojego zestawu survivalowego, plecaka ucieczkowego, lub po prostu zabierz ze sobą w góry czy na patrol.

Hamaki, nocowanie pod gwiazdami

W ostatnich czasach popularność zdobywają hamaki survivalowe, pozwalające na nocowanie w komfortowych warunkach na łonie natury. Na hamaku przed deszczem ochroni nas zadaszenie, tarp a przed chłodem porządny śpiwór wojskowy, a komary zatrzyma moskitiera do hamaka. Nasz sklep oferuje sprawdzone hamaki firmy Lesovik, Eno, Rockland i doskonałe płachty biwakowe Helikon Tex.

Rozpalanie ognia, krzesiwa i zapalniczki survivalowe

Nic tak nie poprawia humoru jak kubek ciepłej herbaty wypity przy iskrzącym ognisku rozpalonym własnymi rękami. W naszym sklepie z survivalem mamy dla Ciebie profesjonalne krzesiwa do rozpalania ognia, wodo i wiatroodporne zapalniczki, podpałki i magnezje, a także zawsze skuteczne zapałki survivalowe.

pixel