Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Latarki akumulatorowe

( ilość produktów: 133 )

Latarka LED akumulatorowa to nieocenione narzędzie pracy, źródło światła i przydatny gadżet w warsztacie, ogrodzie, podczas pracy służb, na wycieczce… wszędzie. Cechą charakterystyczną dobrej latarki na akumulator jest zastosowanie nowoczesnej diody LED gwarantującej intensywne światło o niskim zużyciu energii oraz solidna obudowa wykonana z trwałych materiałów. Odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, różne tryby pracy oraz możliwości regulacji to dodatkowe atuty.

Latarka akumulatorowa - co to? 

Nowoczesne latarki akumulatorowe to gwarancja niezawodności i doskonałej jakości oświetlenia. Podzielić je możemy na latarki czołowe i ręczne. To właśnie te drugie, czyli klasyczne, mieszczące się w dłoni urządzenia w większości zasilają nasze półki sklepowe i to im poświęcony będzie poniższy opis kategorii. Wykorzystując zaawansowane technologie, zapewniają intensywne, mocne i jasne światło w każdej sytuacji. Nowoczesne diody LED - takie jak Luminis SST40, SST70 lub inne, użyte w tych produktach, odpowiedzialne są za oszczędność energii, wyjątkowo silne światło z możliwością regulacji oraz odpowiedni do zastosowanych diod zasięg świetlny. Ten ostatni często może wynosić ponad 1000 m. Latarka na akumulatorki często wykonana jest z solidnych i wytrzymałych materiałów, takich jak wysokogatunkowe tworzywa, lub stopy aluminium, np. aluminium lotnicze. Dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Doskonale sprawdzą się jako alternatywne źródło światła w EDC, podczas wyprawy survivalowej, w garażu czy warsztacie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych źródeł zasilania oferują długi czas pracy, eliminując konieczność częstego ładowania i zapewniają imponujące osiągi świetlne. Najbardziej popularne akumulatory używane do zasilania latarek to sprawdzone i dostępne baterie lub akumulatorki AA, lub AAA oraz mocne ogniwa 18650 czy 21700, które potrafią zapewnić pojemność często przekraczającą 5000 mAh. Taka wielkość wystarcza na nieprzerywaną pracę nawet kilka dni. Oferowane przez nas produkty to połączenie trwałości, nowoczesnych technologii i niezawodności, zapewniające optymalne doświetlenie w każdej sytuacji i w każdych warunkach.

Latarki LED akumulatorowe w sklepie milout.pl 

Wybierając latarki LED akumulatorowe postaw na sprawdzonych producentów takich jak: Mactronic, NEXTorch, Fenix, Speras, Olight czy Petzl. Oczywiście w szerokiej ofercie sklepu milout.pl znajdziesz wiele innych, godnych polecenia marek. Nie zwlekaj i już dziś wybierz latarkę na akumulator odpowiadającą Twoim potrzebom. 

pixel