Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kamizelki taktyczne

( ilość produktów: 228 )

Kamizelka taktyczna to niezbędny element wyposażenia pasjonatów militariów, entuzjastów ASG, a także funkcjonariuszy służb mundurowych. Kamizelka wojskowa służy przede wszystkim do transportowania oporządzenia taktycznego takiego jak: magazynki do broni palnej, urządzenia radiotelekomunikacji, kieszenie medyczne lub kieszenie cargo pouch. Ma za zadanie powiększyć przestrzeń załadunkową użytkownika i zagwarantować szybki dostęp do niezbędnych akcesoriów. Kamizelki taktyczne posiadają również możliwość montażu płyt balistycznych a ich personalizacji można dokonywać poprzez instalację akcesoriów zgodnych z systemem MOLLE.

Kamizelki taktyczne wojskowe

Kamizelki wojskowe stanowią istotny element wyposażenia żołnierzy, policjantów, strzelców sportowych oraz miłośników militariów i entuzjastów rekonstrukcji historycznych. W zależności od rodzaju możemy podzielić je na kamizelki typu Chest Rig lub Plate Carrier. Każda z nich występuje również w wersji modułowej, którą można z powodzeniem dostosować pod konkretne zadanie i określone potrzeby użytkownika. Kamizelki Chest Rig charakteryzują się niższą wagą i mniejszą przestrzenią załadunkową. Nie posiadają również miejsca na wkłady balistyczne. Są często wybierane przez strzelców sportowych i cenione za swoją funkcjonalność, małe gabaryty i wagę. Plate Carrier to większe i cięższe kamizelki wojskowe cechujące się specjalnymi slotami na płyty balistyczne. 

Po co kamizelka taktyczna?

Służy do transportowania niezbędnego ekwipunku taktycznego i dodatkowo może chronić przed pociskami lub odłamkami. Pomieści wszystko, co nie zmieściło się na pasie taktycznym, jednocześnie zapewniając sprawny dostęp do wyposażenia, nie krępując przy tym ruchów. Indywidualną personalizację kamizelki taktycznej umożliwia jej zgodność z akcesoriami w standardzie montażowym MOLLE i odbywa się poprzez montaż w specjalnych slotach kompatybilnych taśm z ładownicami, kieszeniami itp. Dzięki temu, mamy wręcz nieograniczoną możliwość rozbudowy i dostosowania naszej kamizelki do konkretnych potrzeb.

Kamizelki taktyczne ASG

Miłośnicy rozgrywek ASG również znajdą coś dla siebie, wybierając kamizelkę Plate Carrier, cechującą się wyjątkową funkcjonalnością i możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb. Kamizelki taktyczne to nie tylko elementy ochrony, lecz także wyraz profesjonalizmu i funkcjonalności w dynamicznych warunkach terenowych. W airsofcie prócz aspektów ładunkowo-taktycznych, istotna jest również kwestia realizmu rozgrywek. Miejsce na płyty balistyczne mogą wypełnić specjalne wkłady obciążeniowe, odpowiadające wymiarami i wagą prawdziwym wkładom balistycznym. 

Kamizelka taktyczna w sklepie milout.pl

Sklep outdoor milout.pl oferuje sprawdzone kamizelki taktyczne wojskowe od cenionych producentów, takich jak Condor, Mil-Tec, Direct Action, Helikon-Tex i wiele innych. Posiadamy wiele różnych modeli kamizelek modułowych: kamizelki Chest Rig lub kamizelki Plate Carrier w szerokiej gamie kolorystycznej: Multicam, Coyote Brown, Ranger Green, Shadow Grey, Czarny czy Oliwkowy. W zależności od przeznaczenia i indywidualnych preferencji nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniej kamizelki taktycznej.

pixel