Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plecaki Wojskowe i Torby Transportowe

( ilość produktów: 848 )

Plecaki Wojskowe i Torby Transportowe

Plecaki Wojskowe 30 - 100L

Plecak kostka, to ikona stylu EDC lat 90 wspominana z łezką w oku przez wielu z nas. Na szczęście ta konstrukcja jest już tylko wspomnieniem a ilość dostępnych w naszym sklepie produktów, sprawia, że stawiacie sobie zapewne pytanie jaki wyprawowy plecak wojskowy wybrać. Czy wystarczy 30L, a może potrzebny będzie większy, wyprawowy, lub turystyczny, z cordury, z bukłakiem na wodę.

Plecak wojskowy do szkoły a może do biegania?

Plecaki wojskowe 50l

Plecaki o wielkości 50 litrów, sa na tyle duże, że spakujemy do nich wyposażenie na weekendowy lub nawet dłuższy wyjazd. Nie polecamy plecaków z demobilu, których stan może tylko na pierwszy rzut oka być zadowalający, a ewentualne usterki ujawnią się w trakcie pakowania, czy co gorsza wyprawy w teren. Duże 100l plecaki typu MON przeznaczone są na długie wyjazdy i pozwalają na spakowanie kilku kompletów umundurowania wraz z butami wojskowymi.

Plecaki taktyczne

Wzmocnione konstrukcje zaprojektowane zostały do przenoszenia elementów wyposażenia żołnierza, policjanta. Mają one pojemność do 20 do 50 litrów a ich wewnętrzne i zewnętrzne systemy mocowania są kompatybilne z kamizelkami taktycznymi, ładownicami i zasobnikami. Plecaki wojskowe mogą mieć uchwyty na hełm, pasy biodrowe, troki kompresyjne.

Systemy hydracyjne i bukłaki

Dostępne w naszym sklepie z militariami i outdoorem plecaki taktyczne zazwyczaj wyposażone są w wewnętrzną kieszeń na bukłak, zasobnik z wodą i uchwyty na rurkę z ustnikiem, umożliwiające odpowiednie nawodnienie bez konieczności zdejmowania plecaka.

pixel