Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy kempingowe

( ilość produktów: 14 )

Lampy kempingowe to niezbędny element wyposażenia każdego miłośnika wypoczynku na świeżym powietrzu. Świetnie sprawdzają się podczas biwakowania, wędrówek, na polu namiotowym, a nawet w trakcie grillowania w ogrodzie. Lampy kempingowe LED występują w różnych kształtach i rozmiarach i mogą być zasilane przy pomocy baterii, akumulatorów lub energii słonecznej, dlatego można dobrać je do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Lampy kempingowe - co to?

Lampa kempingowa to nieodzowny element wyposażenia podczas wieczornego i nocnego pobytu w lesie, górach czy na campingu gdzie ciemność potrafi być przytłaczająca. Jest niezbędna do skutecznego doświetlenia obozowiska, wnętrza namiotu i przyda się również w trakcie rozpalania grilla lub na pieszej wycieczce po zmroku. Oświetlenie turystyczne zwykle zasilane jest bateryjnie, akumulatorowo lub solarnie. Brak dostępu do gniazdek na polu namiotowym lub w outdoorze sprawia, że kluczowy jest taki rodzaj zasilania. Warto zaopatrzyć się w dodatkowe akumulatorki lub baterie, aby zawsze mieć zapasowe źródło zasilania. W większości modeli zastosowano energooszczędne diody LED, charakteryzujące się wysoką wydajnością i niskim zapotrzebowaniem na energię a dla miłośników akcesoriów vintage można znaleźć klasyczne lampy naftowe. Lampa do przyczepy kempingowej nie tylko oświetli przestrzeń, ale także stworzy przyjemną atmosferę dzięki możliwości regulacji natężenia światła. Ten produkt docenią zwłaszcza entuzjaści caravaningu, gdyż jest to idealny towarzysz wieczornych rozmów czy przygotowywania biwakowej kolacji po zmroku. Lampa kempingowa solarna, w odróżnieniu od bateryjnych źródeł światła takich jak np. latarki diodowe LED umożliwią ładowanie akumulatora poprzez energię słoneczną. Zintegrowane porty USB umożliwiają ewentualne doładowanie, a solidne i lekkie materiały użyte do ich produkcji pozwalają na łatwość transportu i ergonomiczne użycie takie jak np. zawieszenie na gałęzi drzewa. Lampa kempingowa na baterie bez trudu może być używana w trakcie złych warunków pogodowych, gdyż współczesne konstrukcje spełniają normy zgodne z różnymi klasami szczelności. Z powodzeniem można ich używać w wilgotnym środowisku i w trakcie opadów deszczu. 

Lampy do przyczepy kempingowej w sklepie milout.pl

Lampa kempingowa akumulatorowa to niezastąpione źródło światła, które może być przydatne również w trakcie blackoutu. Wybierając produkt odpowiedni do swoich potrzeb zwróć uwagę na kilka istotnych cech, przede wszystkim jaki jest rodzaj i źródło zasilania, klasa wodoszczelności, ciężar i wymiary. W ofercie sklepu outdoor milout.pl znajdziesz asortyment takich firm jak: M-Tac, Nite-Ize, Mil-Tec czy SOL, a fachowcy z naszego sklepu chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego produktu. 

pixel