Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kabury wewnętrzne

( ilość produktów: 37 )

Kabury wewnętrzne zostały zaprojektowane i stworzone specjalnie dla osób stawiających na dyskretność i łatwy dostęp do swojej broni palnej, przenoszonej w ukryciu. Wykonane z trwałych materiałów, zapewniają solidne trzymanie pistoletu, chroniąc jednocześnie broń przed uszkodzeniami i potem i czynnikami zewnętrznymi. Przyleganie do ciała i nieodznaczanie się pistoletu na ubraniu tzw. “bodyprinting” to mocne cechy kabur IWB, czyli Inside WaistBand.

Kabury wewnętrzne

Kabury wewnętrzne czyli IWB (Inside WaistBand) pozwalają dyskretnie przenosić pistolet pod ubraniem - niepostrzeżenie i wyjątkowo subtelnie. Szczególnie przydatne są dla funkcjonariuszy służb pracujących w cywilnych ubraniach oraz osób, które na co dzień chcą nosić pistolet niepostrzeżenie i w odróżnieniu od kabury na pas nie chcą nadmiernie eksponować broni. Przewagą kabur IWB jest nieodznaczanie się pistoletu pod odzieżą (“bodyprinting”). Nawet w ciepłe i letnie dni, pod koszulką typu t-shirt broń skrycie noszona w kaburach wewnętrznych jest niewidoczna dla osób postronnych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych systemów retencyjnych gwarantują bezpieczne trzymanie broni, eliminując ryzyko przypadkowego wypadnięcia. Ich ergonomiczny design i szerokie możliwości regulacji pozwalają na idealne dopasowanie do ciała, co sprawia, że noszenie jest komfortowe nawet przez długi czas. Kabury wewnętrzne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie dyskrecję i chcą utrzymać broń w zasięgu ręki, jednocześnie nie zdradzając swojego uzbrojenia. Wykonane z Kydexu lub skóry, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności. Warto również zauważyć, że ten rodzaj kabur może być przenoszony pod ubraniem w różnych miejscach: z boku, czyli na godzinie “3” (lub “9” dla mańkutów), z tyłu i w zyskującym coraz większą popularność położeniu appendix - czyli z przodu. Ich montaż jest wyjątkowo prosty i odbywa się po wewnętrznej stronie paska taktycznego (jak również spodni) i polega na instynktownym zaczepieniu o niego zintegrowanego klipsa. Można więc zapytać, jaka kabura do skrytego noszenia broni? Dedykowana do posiadanego rodzaju pistoletu, od sprawdzonego producenta, wygodna i bezpieczna - polecamy kabury z Kydexu.

Kabury wewnętrzne w sklepie milout.pl

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele kabur wewnętrznych, dostosowanych do konkretnych rodzajów broni, co pozwala każdemu użytkownikowi znaleźć idealne rozwiązanie spełniające jego oczekiwania co do jakości, trwałości i komfortu noszenia. W asortymencie sklepu outdoor Milout.pl znajdziesz produkty wiodących marek takich jak: DoubleTap, FobusHelikon czy Bravo Concealment.

pixel