Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ładownice na magazynki i amunicję

( ilość produktów: 252 )

W tej kategorii produktowej znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości ładownic, które są niezbędnym elementem wyposażenia taktycznego każdego strzelca i żołnierza zawodowego. Nasz asortyment obejmuje ładownice na magazynki dedykowane zarówno pistoletom, jak i karabinom, umożliwiając użytkownikom dostosowanie wyboru do swoich indywidualnych potrzeb. Dostępne są zarówno uniwersalne modele, które obsługują różne kalibry, jak i specjalistyczne ładownice, zoptymalizowane pod kątem konkretnego rodzaju broni, a więc i kalibru.

Ładownica na magazynek pistoletowy 

Ładownice na magazynki pistoletowe cechuje solidna konstrukcja, wykonana z trwałych materiałów, co gwarantuje nie tylko długą żywotność, ale także niezawodność w każdych warunkach. Wykonane z Cordury, poliestru, Kydexu lub polimeru mogą posiadać miękką i uniwersalną konstrukcję, lub twardą i dedykowaną konkretnym rodzajom broni. Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane z myślą o ergonomii i łatwości obsługi, aby umożliwić szybkie i precyzyjne dobycie i wymianę magazynków. System mocowania MOLLE pozwala na łatwą instalację ich na oporządzeniu takim jak kamizelki taktyczne lub pasy taktyczne. Ładownica na magazynki to nieodłączny element taktycznego ekwipunku funkcjonariuszy służb mundurowych oraz strzelców sportowych i kompatybilna jest z popularnymi kalibrami - przeważnie 9x19 PARA, jak również dostosowana do producentów broni krótkiej takich jak: Glock, Beretta, CZ, Walther, Canik etc.

Ładownica na magazynek karabinowy 

Ładownice na magazynki karabinowe podobnie jak pistoletowe, mogą występować w miękkiej i twardej obudowie, mogą również mieć zamkniętą lub otwartą konstrukcję. Pierwsza zabezpieczona jest linką lub specjalnym paracordem, których zadaniem jest zapobiegać przed przypadkowym zgubieniem magazynków. Drugi typ, czyli ładownica otwarta zapewnia błyskawiczny dostęp do zawartości a regulacja retencji skutecznie zapobiega wysunięciu się zawartości. Materiały użyte do produkcji ładownic na amunicję są tożsame z tymi pistoletowymi i występują w wielu wariantach kolorystyczny, np. czarnym, khaki, Coyote, Ranger Green, Woodland, Wz 93 czy Shadow Grey. Wśród dostępnych i popularnych wariantów dostępnych w naszej ofercie, występują ładownice dla platform AR-15 lub AK47.

Ładownice na magazynki w sklepie milout.pl?

W naszym sklepie outdoor znajdziesz ładownice na magazynki pistoletowe i ładownice na magazynki karabinowe renomowanych producentów takich jak Direct Action, Helikon, Condor, ESP, Neptune Spear, Mil-TacTasmanian Tiger i wiele innych. W wyborze, odpowiedniej dla swoich potrzeb, ładownicy pomogą pracownicy sklepu outdoor milotu.pl.

pixel