Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kabury na magazynki

( ilość produktów: 79 )

W świecie strzeleckim oraz w funkcjonowaniu służb mundurowych wyjątkowo istotne jest bezpieczne i pewne przenoszenie zarówno broni palnej, jak i amunicji. Zarówno w trakcie pobytu na strzelnicy jak i podczas aktywnych zadań operacyjnych, broń i magazynki do niej muszą pewnie zasilać kabury a ich przypadkowe zgubienie lub utrata nie wchodzą w grę. Kabury na magazynki pistoletowe i karabinowe stanowią kluczowy element wyposażenia taktycznego każdego policjanta, wojskowego czy strzelca sportowego i nie tylko zabezpieczają magazynki przed uszkodzeniami, ale także umożliwiają szybki i płynny dostęp do dodatkowej amunicji w krytycznych sytuacjach.

Kabury na magazynki do broni 

Kabury na magazynki do broni dedykowane są zarówno policjantom, żołnierzom, entuzjastom strzelectwa, jak i profesjonalnym strzelcom sportowym. Są odpowiedzialne za niezawodne przechowywanie magazynków, umożliwiając jednocześnie szybki dostęp do amunicji w kluczowych momentach - zarówno podczas realnej sytuacji strzeleckiej jak i w trakcie treningu na strzelnicy. Zostały precyzyjnie zaprojektowane tak, aby pewnie i bezpiecznie przenosić w nich magazynki pistoletowe czy karabinkowe. Do ich produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości materiały takie jak trwały, sztywny i nowoczesny Kydex czy materiały miękkie, lekkie i łatwo dostosowujące się do kształtu sylwetki, takie jak Cordura czy poliester. Ponadto mają za zadanie zapewnić trwałość i odporność na warunki atmosferyczne oraz posiadają elastyczne paski regulacyjne umożliwiające dostosowanie kabury do różnych rozmiarów magazynków, zapewniając ich idealne dopasowanie. Na uwagę zasługuje również sposób ich montażu a ten może być realizowany w standardzie MOLLE bezpośrednio do oporządzenia taktycznego takiego jak kamizelki Plate Carrier, lub pasa taktycznego. Kabura na magazynek może być także mocowana do klasycznego paska, jeżeli planujemy skrycie przenosić broń i amunicję. Podobnie jak w przypadku kabur do pistoletów w naszej ofercie znajdziesz zarówno ładownice noszone na zewnątrz, jak i te schowane pod odzieżą, zapewniające dyskrecję i komfort noszenia. Współczesne kabury są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem możemy zmieścić w nich różne modele magazynków do broni. O ile w przypadku broni karabinkowej, rozróżniamy dwa typu ładownic: te pasujące do platformy AR-15 oraz te odpowiednie dla magazynków w standardzie AK, o tyle w przypadku broni pistoletowej, w zasadzie bez ograniczeń (o ile producent nie deklaruje inaczej) możemy używać ładownic dwurzędowych z magazynkami różnych marek, bez względu na to czy posiadamy pistolet Glock, CZ, S&W czy Canik.

Kabury na magazynek w sklepie milout.pl

W sklepie milot.pl posiadamy szeroki wybór kabur na magazynki do pistoletu i karabinu. Wśród bogatego asortymentu, znajdziecie produkty wiodących marek takich jak: DoubleTap, ITW Nexus, Fobus, IMI Defense czy Euro Security Products. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybór kabury na magazynek odpowiadającej Twoim potrzebom.

pixel