Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kabury

( ilość produktów: 300 )

Kabury taktyczne to nieodłączny element wyposażenia funkcjonariuszy policji, wojska, strzelców sportowych i miłośników ASG. Zapewniają wygodne i bezpieczne przenoszenie broni palnej. Wykonane z wytrzymałych materiałów i zoptymalizowane pod kątem trudnych warunków terenowych oraz intensywnego użytkowania. Posiadają możliwość regulacji i dopasowania do konkretnych potrzeb. Występują kabury do broni wewnętrzne oraz z zewnętrzne dla użytkowników prawo jak i leworęcznych.

Kabury na broń

Kabury do broni są niezbędne dla służb mundurowych, strzelców sportowych oraz wszystkich, którzy wymagają szybkiego i pewnego dostępu do pistoletu w sytuacjach taktycznych. Również entuzjaści rozgrywek airsoftowych chętnie wybierają sprawdzone kabury do pistoletu, a te mogą być wykonane z różnych materiałów, zarówno twardych jak i sztywnych takich jak Kydex, lub miękkich i elastycznych jak np. Cordura. Prócz tego kabury taktyczne podzielić możemy na dwa główne rodzaje: zewnętrzne OWB (Outside WaistBand) oraz wewnętrzne IWB (Inside WaistBand). Pierwsze z nich częściej wybierane przez funkcjonariuszy służb mundurowych i stanowią podstawowe wyposażenie strzelców podczas wizyty na strzelnicy. Ich montaż jest łatwy i szybki i odbywa się na pasach taktycznych. Kabury wewnętrzne przeznaczone są natomiast do skrytego przenoszenia broni krótkiej, przeważnie pod ubraniem. Ich konstrukcja dedykowana konkretnemu modelowi broni, ma za zadanie jak najmniej odznaczać się pod odzieżą (tzw. body printing) oraz być maksymalnie wygodna dla użytkownika. Montaż tego rodzaju odbywa się przeważnie po wewnętrznej stronie paska do spodni. Kabury taktyczne posiadają również możliwość montowania na udzie przy pomocy paneli udowych. Kabury do pistoletów oferowane w naszym sklepie wykorzystują różnorodne technologie mocowania, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika np. popularne płetwy lub bezpośrednie montaże na pasku czy instalacje zgodne ze standardem MOLLE. Każda z nich dedykowana jest konkretnemu modelowi broni i dostępna dla użytkowników prawo jak i leworęcznych. Kabury do pistoletów, zarówno te udowe, jak i przypinane do pasa mogą mieć charakter uniwersalny lub pasować do konkretnego modelu pistoletu różnych firm takich jak Glock, Walther, Beretta czy Canik.

Kabury taktyczne w sklepie milout.pl

W naszym sklepie milout.pl stawiamy na jakość, dlatego każdy zakup kabury do broni to inwestycja w sprawdzone narzędzie, które zawsze spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ochrona, funkcjonalność i solidność wykonania - to wartości, które wyróżniają oferowane przez nas kabury taktyczne. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziecie produkty takich firm jak: DoubleTap, IMI Defense, Tasmanian Tiger, Bravo Concealment, IWO-HESTFobus i wiele innych. 

pixel