Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35

  • Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
  • Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
  • Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
  • Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
  • Helikon - Spodnie Hybrid Tactical Pants® - PolyCotton Ripstop - Shadow Grey - SP-HTP-PR-35
Producent: Helikon
Kod produktu: SP-HTP-PR-35
259,00 PLN
/ szt.

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 30 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
30 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Darmowy zwrot
Przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta, darmowa przesyłka do sklepu.
Hybrid Tactical Pants® to specjalnie dedykowana dla strzelców konstrukcja łącząca dwa materiały: ripstop i softshell. Dzięki takiemu połączeniu spodnie są niezwykle wygodne i wytrzymałe.

Zastosowane materiały gwarantują pełną swobodę ruchów, a wzmocnienia w najbardziej narażonych na przetarcia miejscach podnoszą wytrzymałość. Kieszenie biodrowe oraz cargo na udach pozwalają równomiernie rozłożyć ciężar przenoszonych przedmiotów.

Dane techniczne:
- waga: 595 g
- materiał: 50% poliester, 23% nylon, 23% bawełna, 4% elastan
- kolor: szary (Shadow Grey)

Parametry techniczne:
googleExport:
true
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
RozmiarDługość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Obwód talii (cm)Obwód bioder (cm)Szerokość nogawki (cm)
S Short10276,28010020,4
M Short10376,28610621,2
L Short10376,29211222
XL Short10476,29811822,8
XXL Short10476,210412423,6
XXXL Short10576,211013024,4
XXXXL Short10576,211613625,2
S107,581,28010020,4
M10881,28610621,2
L108,581,29211222
XL10981,29811822,8
XXL109,581,210412423,6
3XL11081,211013024,4
4XL110,581,211613625,2
S Long112,686,3 8010020,4
M Long113,186,3 8610621,2
L Long113,686,3 9211222
XL Long114,186,3 9811822,8
XXL Long114,686,3 10412423,6
XXXL Long115,186,3 11013024,4
XXXXL Long115,6 86,3 11613625,2
S Extra Long117,791,48010020,4
M Extra Long118,291,48610621,2
L Extra Long118,791,49211222
XL Extra Long119,291,49811822,8
XXL Extra Long119,791,410412423,6
XXXL Extra Long120,291,411013024,4
XXXXL Extra Long120,791,411613625,2
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel