Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45

Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Helikon - Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) - NyCo Ripstop - PenCott® WildWood™ - SP-MBD-NR-45
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 22611
Producent: Helikon
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
279,00 PLN
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Wymiana lub zwrot przez 30 dni
Spodnie MBDU to część zaawansowanego munduru polowego Modern Battle Dress Uniform. Mundur wykonany został z najwyższej klasy materiałów, których odpowiedni dobór zapewnia nie tylko jego odpowiednią wytrzymałość, ale przede wszystkim pełną swobodę ruchów, tak potrzebną na współczesnym polu walki.

Spodnie mają lekko luźny, profilowany krój. Pas zapinany jest na rzep, gwarantujący dodatkową regulację obwodu. Szerokie szlufki dopasowane do pasów o szerokości do 45mm zapewniają stabilność nawet w przypadku pasów z dodatkowym obciążeniem, takim jak kabury czy ładownice. Kliny z tkaniny VersaStretch® umieszczone z tyłu oraz w kroku zapewniają pełną swobodę ruchów.

Klasyczne biodrowe kieszenie mają wzmocnione krawędzie chroniące je przed nadmiernym zużyciem przez klipsy od noży, latarek itd. Dodatkowo tylne kieszenie, również ze wzmocnionymi krawędziami, z łatwością pomieszczą nawet duże przedmioty takie jak magazynek karabinowy. Na udach umieszczone zostały pojemne kieszenie cargo zapinane na guziki. Na łydkach znajdują się niewielkie kieszenie zapinane na rzepy mogące pomieścić opatrunek osobisty.

Cechy:

  • Spodnie mundurowe do codziennego użytku.
  • Anatomiczny krój.
  • Regulowany pas.
  • Elastyczne panele w kroku i z tyłu.
  • Dwie kieszenie klasyczne.
  • Dwie kieszenie cargo.
  • Dwie kieszenie na magazynki AK/AR.
  • Regulowane ściągacze w nogawkach.
  • Kieszonki na łydkach.
  • Zapinane na zamek YKK®.

Dane techniczne
Kod producenta: SP-MBD-NR-45
Kolor:PenCott WildWood
Materiał: 52% nylon, 48% bawełna
Waga:705 g

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Rozmiar1/2 talii (cm)1/2 szerokości biodra (cm)Długość nogawki zewnętrznej + pas (cm)Długość nogawki wewnętrznej (cm)
XS Short3749103,576,2
S Short405210476,2
M Short4355104,576,2
L Short465810576,2
XL Short4961105,576,2
XXL Short526410676,2
XXXL Short5567106,576,2
XS3749108,576,2
S405210981,2
M435511081,2
L465811081,2
XL4961110,581,2
XXL526411181,2
3XL556711281,2
4XL587011281,2
XS Long 3749113,586,2
S Long405211486,2
M Long435511586,2
L Long465811586,2
XL Long4961115,586,2
XXL Long526411686,2
XXXL Long556711786,2
XXXXL Long587011786,2
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel