Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A

Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Helikon - Spodnie OTP (Outdoor Tactical Pants) - VersaStretch - Earth Brown - SP-OTP-NL-0A
Kliknij, aby powiększyć
Kod produktu: 39878
Producent: Helikon
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
369,00 PLN
349,99 PLN
/ szt.
Oszczędzasz 5% (19,01 PLN).
Płatności
Raty PayU Oblicz Raty PayU
Darmowa dostawa od 50 PLN
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Wielu klientów naszej firmy operuje nie tylko w mieście, ale także poza nim. Słuchając opinii i sugestii zadowolonych użytkowników klasycznych spodni UTP projektanci zaprojektowali ich wersję outdoorową. I tak powstały Outdoor Tactical Pants®. Zachowane zostały w nich wszystkie funkcjonalne cechy poprzednika, a niektóre z nich przeprojektowane tak, by dostosować elementy do użytkowania terenowego. Zastosowany materiał jest lekki, elastyczny i dobrze oddycha. Sprawdza się doskonale podczas różnego typu działalności outdoroowych. Chroni przed lekkim deszczem i wiatrem. Szybko wysycha.

Zastosowany krój i ułożenie kieszeni sprawiają, że spodnie zachowują cywilny wygląd, nie zdradzając tożsamości użytkownika. Konstrukcja OTP umożliwia przenoszenie potrzebnego oporządzenia, a krój odpowiada anatomii ruchu człowieka. Elastyczny pas i zapięcie na velcro pozwalają łatwo dopasować spodnie. Duże szlufki pozwalają używać szerokich pasów takich jak EDC, UTL czy Cobra (do szerokości 50 mm). Dodatkowo tak zwany dżinsowy karczek (typ kroju) z tyłu spodni sprawia, że spodnie nie zsuwają się podczas użytkowania.

Odpowiednie rozplanowane kieszeni pozwala rozmieścić ekwipunek blisko środka ciężkości – wokół bioder i pasa. Krawędzie kieszeni przednich i tylnych są dodatkowo wzmocnione, by wytrzymały intensywne wsuwanie klipsów od noży, czy latarek. Dwie kieszonki na przodzie ud zapinane na rzep doskonale nadają się do przenoszenia smartfona, ale są na tyle duże, że można umieścić w nich nawet magazynek AR/AK. Boczne kieszenie udowe zapinane na suwak na pierwszy rzut oka są płaskie, ale ich konstrukcja sprawia, że bez najmniejszego problemu można w nich przenosić całkiem spore przedmioty takie jak portfel czy mały pouch. Dzięki wewnętrznym kieszonkom na kolanach można zwiększyć komfort pracy, umieszczając w nich niskoprofilowe wkładki ochronne. Szeroki wachlarz kolorów pozwala dobrać odpowiednią wersję spodni dopasowaną do warunków pracy oraz dopasować je do pozostałych części garderoby.

Cechy:

  • Wytrzymały nylonowy materiał z dodatkiem elastanu.
  • Chroniąca przed wilgocią i zabrudzeniami powłoka DuPont™ Teflon®.
  • Pas z elastycznymi wstawkami zapinany patką z rzepem dla dodatkowej regulacji obwodu.
  • Rozporek z zamkiem błyskawicznym renomowanej japońskiej marki YKK®.
  • Klasyczny "jeansowy" karczek ogranicza zsuwanie się spodni.
  • Siedem mocnych szlufek na pas o szerokości maksymalnej wynoszącej około 55 mm.
  • Pętle pod przednimi szlufkami przeznaczone na karabinki lub D-Ringi.
  • Dwie siatkowe kieszenie klasyczne ze wzmocnionymi krawędziami do wpięcia noża lub latarki.
  • Szerokie siatkowe tylne kieszenie, dostosowane do wrzucania pustych magazynków.
  • W kieszeniach tylnych dodatkowe wąskie przedziały z możliwością zwiększenia ich głębokości.
  • Cztery siatkowe kieszenie na udach: dwie szerokie, ukośne typu cargo zapinane zamkiem YKK® (odwrotnym) oraz dwie wąskie zamykane patkami z rzepem.
  • Pojemne kieszenie udowe do przenoszenia dokumentów i drobnych przedmiotów osobistych.
  • Elastyczne taśmy w kieszeniach cargo dla przenoszenia zapasowych magazynków, małej apteczki lub innych osobistych przedmiotów.
  • Małe kieszenie dostosowane do przenoszenia telefonu lub magazynka AR/AK.
  • Nogawka w tylnej części jest profilowana - dzielona i łączona zaszewką pod kolanem.
  • Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze.
  • Krawędzie nogawek z możliwością montażu taśmy lub linki ściągającej.

UWAGA: Spodnie sprzedawane są bez widocznego na zdjęciu paska oraz noża.

Dane techniczne
Kod producenta: SP-OTP-NL-0A
Kolor: Earth Brown
Materiał: 93% Nylon, 7% Elastan
Gramatura: 190 g / m2
Waga: 497 g

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarOBWÓD W PASIE CM LUŹNYOBWÓD W PASIE CM ROZCIĄGNIĘTY1/2 OBWODU U DOŁU NOGAWKIDŁUGOŚĆ CAŁKOWITADŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA NOGAWKI
S808820108,581,3
M85932110981,3
L909821,5109,581,3
XL951032211081,3
XXL10010822,5110,581,3
3XL1051132311181,3
4XL10811623111,581,3
S Short80882010376,5
M Short859321103,576,5
L Short909821,510476,5
XL Short9510322104,576,5
XXL Short10010822,510576,5
XXXL Short10511323105,576,5
XXXXL Short1081162310676,5
S Long80882011486,4
M Long859321114,586,4
L Long909821,511586,4
XL Long9510322115,586,4
XXL Long10010822,511686,4
XXXL Long10511323116,586,4
XXXXL Long1081162311786,4
S Extra Long80882011991,5
M Extra Long859321119,591,5
L Extra Long909821,512091,5
XL Extra Long9510322120,591,5
XXL Extra Long10010822,512191,5
XXXL Extra Long10511323121,591,5
XXXXL Extra Long1081162312291,5
pixel