Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A

  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
  • Helikon - Spodnie outdoorowe Hybrid Outback Pants - DuraCanvas - Coyote / Czarne - SP-HOP-DC-1101A
Producent: Helikon
Kod produktu: SP-HOP-DC-1101A
329,00 PLN
/ szt.

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 30 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
30 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Darmowy zwrot
Przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta, darmowa przesyłka do sklepu.
Hybrid Outback Pants® to zaawansowane, hybrydowe spodnie outdoorowe, nadające się zarówno do długich wędrówek górskich jak i stacjonarnego biwakowania.

Spodnie są wygodne oraz wytrzymałe. Mogą być częściowo wodoodporne po zaimpregnowaniu ich specjalnym woskiem. Spodnie mają dwie klasyczne kieszenie biodrowe ze wzmocnionymi krawędziami, dwie zapinane na rzepy z przodu uda oraz dwie kieszenie cargo na zamki.

Wzmocnienia na kolanach tworzą jednocześnie specjalne kieszenie przeznaczone na wkładki Low Profile Protective Pads.

Dane techniczne:
- waga: 560 g
- materiał: 45% nylon, 29% bawełna, 22% poliester, 4% elastan
- kolor: brązowy / czarny (Coyote Brown / Czarny)

Parametry techniczne:
googleExport:
true
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
RozmiarDługość całkowita (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Talia luźno (cm)Talia rozciągnięty (cm)Długość stanu z przodu (cm)Długość stanu z tyłu (cm)Obwód w biodrach (cm)1/2 szerokości nogawki (cm)
XS Short10376,2737927,5429521,5
S Short103,576,279852842,510122
M Short10476,2859128,54310722,5
L Short104,576,291972943,511323
XL Short10576,29710329,54411923
XXL Short105,576,21031093044,512523,5
XXXL Short10676,210911530,54513123,5
XXXXL Short106,576,21151213145,513724
XS10881,3 737927,5429521,5
S108,5 81,379852842,510122
M10981,3859128,54310722,5
L109,581,391972943,511323
XL11081,39710329,54411923
XXL110,581,31031093044,512523,5
3XL11181,3 10911530,54513123,5
4XL111,581,3 1151213145,513724
XS Long 11386,4737927,5429521,5
S Long113,586,479852842,510122
M Long11486,4859128,54310722,5
L Long114,586,491972943,511323
XL Long11586,49710329,54411923
XXL Long115,586,41031093044,512523,5
XXXL Long11686,410911530,54513123,5
XXXXL Long116,586,41151213145,513724
S Extra Long118,591,479852842,510122
M Extra Long11991,4859128,54310722,5
L Extra Long119,591,491972943,511323
XL Extra Long12091,49710329,54411923
XXL Extra Long120,591,41031093044,512523,5
XXXL Extra Long12191,410911530,54513123,5
XXXXL Extra Long121,591,41151213145,513724
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel