Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09

Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Helikon - Spodnie Covert Tactical Pants - VersaStretch Lite - Taiga Green - SP-CTP-VL-09
Kliknij, aby powiększyć Nowość
Kod produktu: 33634
Producent: Helikon
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
299,00 PLN
/ szt.
Wymiana lub zwrot przez 30 dni

Covert Tactical Pants® to spodnie przeznaczone do skrytego przenoszenia broni (ang. Concealed Carry) podczas operacji prowadzonych w warunkach miejskich. Ich klasyczny, prosty krój pozwoli uniknąć rzucania się w oczy w trakcie działań, a pomysłowo rozmieszczone kieszenie umożliwią wygodne przenoszenie podstawowego ekwipunku. Pomieszczą się w nich zarówno magazynki, jak i proste narzędzia, np. nóż składany, multitool, latarka bądź elementy służące do udzielenia pierwszej pomocy. Szerokie szlufki utrzymają pas z zamontowaną kaburą, a same spodnie stworzą świetny zestaw z kurtką softshellową czy bluzą z kapturem.

Cechy:

  • Elastyczny pas z zapięciem Velcro ułatwia dodatkową regulację.
  • Rozciągliwy w 4 kierunkach materiał, umożliwiający pełną mobilność i dopasowanie.
  • Klin w kroku.
  • Sześć kieszeni biodrowych (dwie przód/dwie bok/dwie tył).
  • Wzmocnienie kieszeni przednich pod klips od noża/latarki.
  • Cztery wewnętrzne kieszenie na cenne przedmioty, magazynki itp.
  • Wewnętrzne kieszenie boczne mogą zostać wykorzystane jako improwizowana kabura dla mniejszych modeli pistoletów.
  • Szerokie szlufki na pas do 50 mm.
  • Rozporek YKK®.

Dane techniczne
Kod producenta: SP-CTP-VL-09
Kolor: Taiga Green
Materiał: 93% Nylon, 7% Elastan
Waga: 310 g

Najczęstsze pytania

Jak mogę skontaktować się ze sklepem (BOK)?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie e-maila na infospecshop.pl Możliwy jest również kontakt telefoniczny od pn. do pt. 9.00-17.00. Numer +48 533 372 997 łączy w sobie kontakt do BOK, sklepu oraz serwisu.

Jakie metody płatności obsługujecie?

W przypadku sklepu stacjonarnego oczywiście kartą lub gotówką, natomiast zamówienia online można opłacić za pomocą BLIK, karty płatniczej, przelewu online i rat PayU, PayPal, przelewu tradycyjnego lub płatności odroczonej PayPo.

Ile mam dni na zwrot towaru?

Zwroty zamówień online ustawowo powinny odbywać się do 14 dni, jednakże dla komfortu klientów przedłużyliśmy ich termin aż do 30 dni liczone od dnia zakupu.

Czy możliwa jest dostawa za granicę?

Tak, oferujemy dostawę na terenie całej Unii Europejskiej, korzystamy z usług UPS i GLS, koszty zgodnie z cennikiem.

W przypadku wysyłki do Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Węgier, Holandii darmowa dostawa realizowana jest przy zakupach powyżej €99 natomiast w innych wybranych krajach powyżej €199*

Skąd różnice w czasie realizacji zamówienia?

Korzystamy z kilku magazynów w tym także z zewnętrznych, dlatego aby skompletować zamówienie, niekiedy potrzebujemy kilku dni na sprowadzenie części produktów.

Co oznaczają statusy zamówień?

Oczekuje na dostawę: Przynajmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów wymaga przesunięcia z magazynu zewnętrznego. Na ogół wydłuża to czas realizacji o 1-5 dni.

Oczekuje na wpłatę: Twoje zamówienie oczekuje na opłacenie. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast przystąpimy do jego realizacji.

Pakowane: Twoje zamówienie jest kompletowane w magazynie. Niebawem zostanie przekazane do wysyłania.

Gotowe do wysłania: Twoje zamówienie zostało spakowane i oczekuje na odbiór przez kuriera.

Wstrzymane: Realizacja Twojego zamówienia została wstrzymana. Powodem może być brak zamówionego przez Ciebie towaru w magazynie. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarDługość całkowita (cm)Długość wewnętrzna (cm)1/2 Talii (cm)1/2 Obwód w biodrach (cm)1/2 obwodu nogawki na dole (cm)
S10781,2414919,3
M10781,2445219,8
L107,581,2475520,3
XL10881,2505820,8
XXL10981,2536121,3
3XL10981,2566421,8
4XL11081,2596722,3
S Long11286,2414919,3
M Long11286,2445219,8
L Long112,586,2475520,3
XL Long11386,2505820,8
XXL Long11486,2536121,3
XXXL Long11486,2566421,8
XXXXL Long11586,2596722,3
S Extra Long11791,2414919,3
M Extra Long11791,2445219,8
L Extra Long117,591,2475520,3
XL Extra Long11891,2505820,8
XXL Extra Long118,591,2536121,3
XXXL Extra Long11991,2566421,8
XXXXL Extra Long119,591,2596722,3
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel