Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03

  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
  • Helikon - Spodnie wojskowe M65 - Woodland - SP-M65-NY-03
Producent: Helikon
Kod produktu: SP-M65-NY-03
189,00 PLN
/ szt.

Darmowy zwrot

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 30 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
30 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 30 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Darmowy zwrot
Przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta, darmowa przesyłka do sklepu.
M65 Pants to spodnie z amerykańskiej epoki NAM, dedykowane do noszenia w zestawie z kurtką M65. Krójj spodni M65 jest znany od wielu lat i popularny nie tylko wsród środowisk militarnych.

Spodnie M65 to prosta konstrukcja z zaznaczoną anatomią kolan. Spodnie są wyposażone w 7 kieszeni, które doskonale mieszczą ekwipunek EDC.

Cechy:
- kieszenie górne przód – skośne
- kieszenie górne tył – zapinane na zatrzaski,
- dodatkowa kieszonka wewnętrzna przy pasie,
- kieszenie boczne udowe – zapinane na zatrzaski,
- ściągacze w nogawkach,

Dane techniczne:
Materiał: 50% Bawełna, 50% Nylon
Gramatura: 330 g/m2
Waga: 950 g
Kolor: Woodland

Parametry techniczne:
googleExport:
true
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
RozmiarObwód w pasie (cm)Długość wewnętrzna nogawki (cm)Długość całkowita (cm)
XS7478 107
S8278108
M9078109
L9878110
XL10678111
XXL11478112
XS Long 7484113
S Long8284114
M Long9084115
L Long9884116
XL Long10684117
XXL Long11484118
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel